Головна | Бізнес

“Євроіндекс” збергігає ліс завдяки сучасним інформаційним технологіям

2 Лютого 2011 Друк


Близько 20 га українського лісу збереже компанія «Євроіндекс» у 2011 році. Завдяки використанню сучасних інформаційно-комунікаійних технологій та Інтернету компанії вдалося значно скоротити наклади поліграфічної продукції. Так «Євроіндекс» підтримав ініціативу «озеленення» виставкової галузі, висунуту Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії UFI.

Вплив виставкової галузі на довкілля, безумовно, неможливо порівнювати зі збитками, яких завдає важка промисловість або транспорт. Проте сьогодні провідні виставкові компанії світу занепокоєні глобальним загостренням екологічних проблем та переходять до концепції сталого розвитку бізнесу. На перший план виходять відповідальність перед партнерами, клієнтами, співробітниками і населенням міст, підвищена увага до екології, серйозні інвестиції у розвиток нових технологій, постійне удосконалення бізнес-процесів.

[adsense size=’2′]

В цілому, виставки сприяють сталому зростанню економік держав і регіонів, будучи ключовим фактором стимулювання міжнародної торгівлі і розширення ринків, встановлення ділових і особистих відносин між людьми з різних країн і міст. Основні напрямки реалізації стратегії сталого розвитку саме виставкової індустрії розроблено на спеціальному засіданні UFI, присвяченому «озелененню» галузі (28 квітня 2009 року, Мюнхен, Німеччина). Більшість організаторів виставок уже досягли помітних успіхів у справі екологізації бізнесу.

У прагненні до скорочення шкідливого впливу виставкової галузі на довкілля виставківці активно використовують:

  • «зелені» стандарти й екологічні матеріали при побудові та модернізації виставкових центрів;
  • мобільні технології та Інтернет для роботи з відвідувачами і учасниками;
  • міський транспорт для доставки відвідувачів і учасників на виставки, щоб скоротити кількість заторів і викидів шкідливих газів у атмосферу;
  • відновлювані джерела енергії;
  • технології управління відходами і водними ресурсами;
  • перероблений папір і рослинні фарби для друку рекламної продукції;
  • стенди і конструкції багаторазового використання;
  • CD-версії каталогів учасників, екологічні пакети і сумки для рекламної продукції;
  • покриття підлоги з переробленої гуми, коркове покриття і натуральний лінолеум замість ковроліну, що містить леткі органічні сполуки (ЛОС). Або ж здають килимове покриття на заводи, які спеціалізуються на його переробці на кольорові гранули, з яких виготовляють каністри, баки для сміття, різноманітне садове приладдя, канати та ін.

Наприклад, найбільшому виставковому центру Канади Direct Energy Centre у 2009 році, завдяки впровадженню системи екологічного менеджменту, вдалося зберегти 11,36 млн. кВт, скоротити на 2,5 млн. кг викиди в атмосферу CO2 та переробити 75% відходів. У виставковому центрі Geneva Palexpo на всі стенди автоматично подається «зелена» енергія при потребах в електропостачанні до 10 кВт. Новий ВЦ Elicium Hall, відкритий відомим виставковим центром Амстердама RAI у Нідерландах, працює на двох геотермальних джерелах, що виробляють 80% усієї використаної RAI енергії.

В Україні на ініціативу світової виставкової індустрії відгукнулась компанія «Євроіндекс», для якої корпоративна соціальна відповідальність завжди була невід’ємною частиною філософії бізнесу. Ключову роль у становленні та зростанні компанії відіграли інформаційно-комунікаційні технології, що дозволили, з одного боку, підвищити продуктивність праці і якість послуг, які надаються клієнтам, а з іншого — значно скоротити паперовий документообіг. У 1998 році в компанії було створено систему корпоративної електронної пошти. У 2001-му — запущено попередню online-реєстрацію, яка дозволила відвідувачам отримувати безкоштовні запрошення електронною поштою. У 2003 році впроваджено систему керування відносинами з клієнтами (CRM). В результаті паперовий документообіг компанії зменшився у 5 разів.

[adsense size=’1′]

Наступним кроком стало скорочення накладів рекламних поліграфічних матеріалів — запрошень, програм, листів, буклетів і, найголовніше, багатотиражних друкованих каталогів. З 2009 року учасники виставок «Євроіндекса» замість друкованих білетів для запрошення клієнтів і партнерів на свій стенд можуть використовувати електронне запрошення. Для відвідувачів, починаючи з весняного сезону 2011, вводиться послуга замовлення SMS-запрошення. Зменшити наклад каталогів дозволило його розміщення у вільному доступі в Інтернеті на виставковому сайті й на CD-дисках, а з початку цього року — можливість завантажити каталог, програму виставки і путівник на мобільній телефон. «Тепер усі наші клієнти можуть ознайомитись із каталогом виставки, коли і де їм це зручно, — відзначає Олександр Рубан, ІТ-директор компанії «Євроіндекс», — відкрити CD-каталог, увійти до Інтернету або скористатися мобільною версією». Крім того, практично усю рекламну активність компанії сьогодні переміщено до Інтернету (на спеціалізовані портали, ділові ресурси, в соціальні мережі).

У результаті, вже у 2011 році «Євроіндексу» вдасться зменшити наклади запрошень втричі порівняно з 2008 роком, рекламної поліграфічної продукції — практично у 50 разів, каталогів — у 3 рази. Компанія збереже близько 20 га лісу, який найбільше з усіх природних ресурсів постраждав від господарської діяльності людини і одним з перших став об’єктом охорони. «Ми живемо в епоху кардинальної зміни споживчих цінностей, — підкреслює Валерій Пекар, президент компанії «Євроіндекс». — Сьогодні найважливішими факторами, які формують довіру клієнтів, є відповідальне ведення бізнесу, піклування про збереження довкілля, внесок у формування цивілізованих і етичних відносин на різних ринках. Успіх у бізнесі для нас невід’ємний від високих стандартів корпоративної соціальної відповідальності, що дозволяє нам зберігати довіру і прихильність клієнтів протягом більш ніж 18-ти років».

678 переглядів