Головна | Технології

Україна розвиватиме виробництво електроциклів

5 Жовтня 2010 Друк


ВАТ “Електромашинобудіцвний завод “СЕЛМА” з Сімферополя планує розвивати виробництво електроциклів в Україні. За повідомленням видання “Электровести”, українські електроцикли є безшумними та можуть заряджатися від звичайної побутової мережі.

За словами диретора підприємства, Володимира Сороки, машини були представлені на виставці в Донецьку та зацікавили менеджерів стадіону “Донбас-Арена”, які розглядали можливість використання електроциклів під час різномантіних заходів на стадіоні та для його обслуговування.

Модельний ряд включає одно- та тримісні пасажирські електроцикли, а також електроцикли для перевезення вантажів.

Тримісний пасажирський електроцикл

Тримісний пасажирський електроцикл

Електроцикл для перевезення вантажів

Електроцикл для перевезення вантажів

Невизначеним на даний час залишається питання реєстрації подібних транспортних засобів в органах державної автомобільної інспекції. Тим не менш, керівники підприємства покладають значні надії на поширення використання електроциклів, зокрема, в туристичній сфері на Кримському півострові.

Вартість електроцикла становить близько 3000 доларів, однак може знизитися при нарощенні обсягів виробництва електроциклів.

Читайте також про український електромобіль Lanos.

912 переглядів
  • им бы дизайн нормальный, ато Soviet стайл уже не в почете

  • Kulakivskij

    Рад! Правда, вижу в этом возможность получить хороший откат от Европы больше, чем результата. Какая турсфера, если эти ляльки после 100 км пробега (1,5 часов поездки) просят зарядки около 7 часов