Головна | Бізнес

Екологічний конкурс Intel «Витрачати менше – пізнавати більше»

21 Вересня 2010 Друк


Екологічний конкурс Intel «Витрачати менше - пізнавати більше»

Екологічний конкурс Intel «Витрачати менше - пізнавати більше»

Конкурс «Витрачати менше – пізнавати більше» проводиться в рамках корпоративної соціальної відповідальності представництва корпорації Intel в Україні та кампанії «Волонтерство заради нашої планети», ініційованої Програмою Волонтерів Організації Об’єднаних Націй  (UN Volunteers) для загальноосвітніх шкіл міста Києва. Здійснюючи свою діяльність в рамках корпоративної соціальної відповідальності, корпорація Intel бере участь у розвитку місцевого інформаційного суспільства, виходячи з принципів корпоративної цивільної етики, активно впливаючи на підвищення якості життя людей.

Основною метою конкурсу є залучення учнів до волонтерської діяльності для забезпечення кращого майбутнього нашої планети шляхом ознайомлення школярів з новітніми досягненнями у галузі енергозбереження, у виробництві високотехнологічних пристроїв, переваг «зеленого» способу життя, а також застосування інноваційних моделей використання Інформаційних Комунікаційних Технологій (ІКТ) в освітньому процесі через проведення презентацій представниками корпорації Intel та Програми Волонтери ООН в Україні.

У проекті «Витрачати менше – пізнавати більше» існує два конкурси – для шкіл і для учнів.

До участі запрошуються навчальні заклади та учні всіх класів державних, недержавних та муніципальних навчальних закладів, розташованих на території міста Києва. Рішення про переможців Конкурсу приймає журі Конкурсу.

Конкурс проводиться в двох номінаціях

  1. Переможець в одній номінації визначається кількістю зібраної макулатури окремим навчальним закладом за період проведення Конкурсу в розрахунку на одного учня цього навчального закладу.
  2. Переможець в другій номінації визначається з числа учасників, які запропонували проекти економії природних ресурсів завдяки використанню комп’ютерних технологій.

Перша та друга номінації є незалежними та визначаються журі Конкурсу.

Більше про конкурс – на спеціальному сайті.

814 переглядів