Головна | Технології

Вітрові електростанції України. Перспективи

9 Липня 2010 Друк


Карта потенціалу будівництва вітрових електростанцій України, складена на основі повідомлень в пресі в 2009-2010 роках. Звичайно, це перш за все карта, яка демонструє кількість заяв щодо будівництва вітрових електростанцій в Україні, а не реальні перспективні проекти. Інформацію про нові проекти вітрових електростанцій, які вводять в експлуатацію в Україні дивіться на новій карті “Вітрові електростанції України. Нові проекти“.

Території позначені на карті є орієнтовними: в окремих випадках мова йде про будівництво ВЕС поблизу певного населеного пункту, в інших – це просто регіон чи певна його частина. Крім того, встановлена потужність перспективних ВЕС також достатньо орієнтовна й може вводитися в експлуатацію поступово.

За орієнтовними підрахунками, заявлені проекти теоретично можуть довести встановлену потужність вітрових електростанцій в Україні до 3 – 4 тисяч мегават. Це справді немало в порівнянні з нинішніми 80 чи 90… Як буде насправді? Які Ваші прогнози щодо розвитку вітрової енергетики в Україні? Пишіть у коментарях!

Пишіть також про перспективні проекти будівництва вітрових електростанцій в Україні, якими можна доповнити карту.

3403 переглядів
  • Класний аналіз! Тільки в Нова-Еко якось сумно йдуть справи :(
    Коля, не хочеш долучитися до роботи над наступними “зеленими номерами”?

Харьковский завод производитель предлагает множество филенчатых ворот по выгодной цене. . Посмотрите размеры и цены на железобетонные плиты перекрытия на сайте завода "ИЖБИ-3".